4 - 6 FEB
2026

DTECT® Object 3D – praktische 3D-detectie zonder visioncomplexiteit

Producten

DTECT® Object 3D – praktische 3D-detectie zonder visioncomplexiteit

29/01/2026

DTECT® Object 3D – praktische 3D-detectie zonder visioncomplexiteit


3D-detectie op basis van vorm, hoogte en volume

De DTECT® Object 3D van SensoPart is een industriële 3D-sensor die objecten beoordeelt op basis van vorm, hoogte en volume. De sensor maakt gebruik van active stereo-technologie met infraroodprojectie en levert stabiele 3D-informatie met een scansnelheid tot 100 beelden per seconde.


Meer dan alleen aanwezigheidsdetectie

In tegenstelling tot traditionele 2D-detectie kijkt de DTECT® Object 3D naar wat er fysiek aanwezig is, onafhankelijk van kleur, contrast of oppervlak. Hierdoor is de sensor geschikt voor toepassingen waarbij meer nodig is dan alleen aanwezigheidsdetectie, zoals compleetheids- en oriëntatiecontrole op bijvoorbeeld transportbanden en trilgoten.


Eenvoudige integratie zonder visionsoftware

De DTECT® Object 3D functioneert als een zelfstandige sensor en vereist geen pc, visionsoftware, externe verlichting of licenties. Inleren en instellen gebeurt rechtstreeks op de sensor via een teach-in, waarna een direct bruikbaar OK/NOK-signaal beschikbaar is voor eenvoudige integratie in industriële besturingen.


icons8-email Created with Sketch. Contacteer ons!








Verzenden